Background Image

Ortopedyczne poduszki do siedzenia

OrthoCush ™ to wysokiej wydajności ortopedyczna poduszka do siedzenia opracowana szczególnie z myślą o osobach cierpiących z powodu przewlekłego bólu pleców.

​​

OrthoCush ™ to wysokiej wydajności ortopedyczna poduszka do siedzenia opracowana szczególnie z myślą o osobach cierpiących z powodu przewlekłego bólu pleców. Zapewnia także ulgę podczas siedzenia osobom borykającym się z innymi schorzeniami, takimi jak hemoroidy czy torbiele pilonidalne.

Z poduszki OrthoCush ™ korzystają także osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej, np. kierowcy i pracownicy biurowi. Poduszka zapewnia ulgę w bólu pleców i obniża napięcie mięśniowe kręgosłupa, ud i kończyn dolnych.

VMSRehab

Produkty marki OrthoCush ™ są wytwarzane w Europie Środkowej z wykorzystaniem starannie dobranych i niezawodnych materiałów. Kształt poduszki został zaprojektowany tak, aby zapewniać maksimum komfortu podczas siedzenia. Forma klina i specjalne wcięcie o anatomicznym kształcie kości ogonowej pozwalają poduszce OrthoCush ™ na skuteczne obniżanie napięcia mięśniowego w pośladkach i dolnej partii pleców. Wpływ poduszki na zmniejszenie dyskomfortu podczas siedzenia poprzez ustabilizowanie postawy, rozluźnienie mięśni pleców i zmniejszenie bólu w tej części ciała został potwierdzony klinicznie, a sam produkt jest szeroko rekomendowany przez lekarzy i fizjoterapeutów.

Popraw jakość życia dzięki poduszce ortopedycznej OrthoCush ™ i raz na zawsze pożegnaj się z bólem pleców.

Zamów swoją poduszkę OrthoCush ™ już dziś!

 

Co oferuje poduszka do siedzenia OrthoCush ™

Poprawa jakości życia

Poduszka ortopedyczna OrthoCush ™ jest idealna dla osób cierpiących na przewlekłe bóle pleców. Ma na celu nie tylko złagodzenie bólu, ale także pomoc w znalezieniu strefy komfortu w pozycji siedzącej. Jej wyjątkowa konstrukcja sprawia, że ​​jest to idealna poduszka do siedzenia, niezależnie od tego, jak długo należy siedzieć w pozycji siedzącej lub czy jest używana wewnątrz, czy na zewnątrz.

 

Jak to działa?

Natychmiastowa ulga i komfort

OrthoCush ™ to ergonomiczna poduszka do siedzenia w kształcie klina, ze specjalnym wcięciem mającym za zadanie utrzymywanie kości ogonowej w powietrzu i przechylenie miednicy w przód. Dzięki takiej konstrukcji poduszka OrthoCush™ nie tylko pomaga utrzymać podparcie pleców, ale przede wszystkim redukuje obciążenie kości ogonowej i dysków kręgowych, tym samym pomagając utrzymać naturalną krzywiznę kręgosłupa.

 

Popraw komfort siedzenia dzięki poduszce OrthoCush ™ !

NOWOŚĆ
DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA